Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik word bijna 18 en dit is belangrijk

Ik weet dat ik dan voor verzekering moet betalen en dat ik zorgtoeslag krijg , ik woon samen met twee broers en mijn vader, ik heb op dit moment geen baantje en volgend jaar zit ik in vmbo-t 4 , krijg ik studiefinanciering ofzoiets , mijn vader heeft uitkering verdient niet zoveel , dus wat zijn mijn inkomsten als ik studiefinanciering krijg want ik moet wel verzekering betalen enz

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Waarom geloven wij wel dat wij winnaar kunnen worden maar geloven wij niet echt dat wij de verliezer kunnen zijn?

Velen denken (ook ik op mijn momenten) dat ze de hoofdprijs kunnen winnen met de lotto, bij de postcode loterij, met krassen, met aandelen etc. Vaak geloven we dit echt met overtuiging! Echter stiekem geloven we dat alleen anderen een auto/vliegtuig ongeluk of ernstige ziekte overkomt. En dat terwijl de kans om grote winnaar te worden van bovengenoemde leuke zaken vele malen lager is dan het krijgen van een zelfs dodelijk verkeersongeval of ziekte.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing