Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik er voor zorgen dat Yunoo uit mijn priv�gegevens blijft?

Ik kreeg een e-mailtje van Yunoo dat ik mijn Citroen Xsara elders goedkoper zou kunnen verzekeren. Om zo'n e-mail mogelijk te maken moeten mijn transacties geanalyseerd zijn, het kenteken bepaald en achterhaald zijn welk type auto ik heb. Dit stel ik niet op prijs, wat voor een privégegevens worden er nog meer uit mijn transacties gehaald, heb ik hier zelf enige invloed op? Hoe denken jullie mede-yunoo-gebruikers hierover?

Toegevoegd na 2 dagen:
Wat wordt het volgende advies: "Meneer, we zien dat u meer dan €500 per jaar uitgeeft aan CJIB-boetes, op deze vergelijkingssite vindt u de goedkoopste radarverklikkers"? Waar ligt de grens?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Er is mij gevraagd een rekening te openen en iemand te machtigen. Hij krijgt een erfenis maar gaat scheiden en wilt dit geld niet delen. Is dit slim?

Zijn vader is pas geleden overleden en hij erft 25.000 euro. Nu staat dit op de rekening van zijn moeder, maar die gaat binnenkort naar een verzorgingstehuis.

Hij wilt scheiden van zijn vrouw, maar die weet dit nog niet. Ze zijn getrouwd in gemeenschap van goederen. Hij kan het geld goed gebruiken om een huisje te huren en even vooruit te kunnen.

Hij heeft mij gevraagd om een rekening te openen, zodat hij het geld hierop kan storten en hier geld van op kan nemen. Ik houd hier ook een leuk bedrag aan over, ter compensatie.

Maar nu vraag ik me af wat voor gevolgen dit zou kunnen hebben? Kan er zomaar 25.000 euro gestort worden? Kan de notaris hierachter komen bij de scheiding? In wat voor opzichten kan dit nadelig zijn voor mijzelf? Etc..

Alvast bedankt.

Toegevoegd na 54 minuten:
Mijn twijfels zijn bevestigd en het is mij duidelijk, ik ga me er zeker niet mee bemoeien. Bedankt voor al jullie reacties.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing