Hoe te reageren wanneer je baas je op een niet nette wijze op het matje roept?
dus niet op rustige wijze onder vier ogen, maar in de aanval met collega's erbij?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
dus niet op rustige wijze onder vier ogen, maar in de aanval met collega's erbij?
met welk beroep verdien je het meeste geld
Leuke ideeën zijn welkom!
Toegevoegd na 17 uur:
Wellicht is aan het sommige van jullie ontgaan omdat sommige het hebben over "ga met de mannen" en "neem de vrouwen mee" maar ik ben een VROUW! Lautje afkorting van LAURA.
Toegevoegd na 4 uur:
iemand beweerde dat die 6 euro juridisch aanvechtbaar was.
Het zou handig zijn als je ergens een uiterste betaaldatum kunt instellen voor alle rekeningen die binnen komen met een e-mail alert een dag, een x aantal dagen of een week van tevoren. Dan zou het bovendien helemaal handig zijn als je alle bijzonderheden over een specifieke betaling kunt inboeken zoals naam bedrijf, adresgegevens, rekeningnummer en het betalingskenmerk met daarnaast de mogelijkheid om terugkerende rekeningen per week, maand, kwartaal, jaar kunt instellen met ook weer een alert naar e-mail adres en/of mobiele nummer. Ik ken heel veel mensen in mijn omgeving die juist daarmee heel veel moeite hebben. Of de rekeningen raken zoek of men vergeet de uiterste betaaldatum waardoor er herinneringen komen.
Wat ook handig zou zijn, en ik weet niet in hoeverre dat al mogelijk is, om het totaalinkomen per maand in te voeren met daarnaast invoer voor alle binnenkomende rekeningen tevens gekoppeld aan het bovenstaande met terugkerende rekeningen welke dan automatisch ingevoerd worden. Zo weet je precies wat je per maand overhoud voor boodschappen en leuke dingen en mis je nooit meer een betaling.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing