Welke opleiding moet je volgen voor dierengenetica?
Zie vraag.
In universiteit welke opleiding.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie vraag.
In universiteit welke opleiding.
Aangezien ik binnenkort een sollicitatie gesprek hebt bij MacDonalds, zou ik eigenlijk wel eens willen weten hoeveel mijn uurloon minimaal moet zijn. Ik ben overigens 17.
Ik ben 19 jaar en pas sinds 1,5 jaar 2 dagen per week op van 08.00 tot 18.00. Tot 14.00 heb ik Alleen een meisje van bijna 3 en 's middags nog 2 oudere kinderen ook laat ik de hond 4x per dag uit en staat elke week de keuken nog vol met het eten van gister en laat ze ook regelmatig de was staan met als doel dat ik het vast wel opruim. Ook Breng en haal ik de kinderen met de auto van school maar krijg maar 5 euro per uur. Wat vinden jullie hier van?? En iemand tips om een opening te maken naar een gesprek
Soms dan zinkt de moed in mijn schoenen en durf ik niet eens meer dingen te bespreken. Hij kan soms flink kort door de bocht vliegen. Het is een probleem dat bij vele voorgangers ook speelde. Ik kon het heel goed van me afzetten maar tegenwoordig begin ik me er meer in op te jagen, druk in te maken. Iemand tips hoe je iemand die vastgeroest is een beetje los kunt krijgen/benaderen? En hoe ik dit kan volhouden...
Op een maandag had ik een afspraak met een collega. We werken allebei op een aparte locatie, maar hebben regelmatig werkoverleg omdat we eenzelfde soort klus doen bij een andere opdrachtgever wisselen we ervaringen uit. We hadden om half 11 afgesproken en ik had dan ook een ruimte voor ons geregeld om te vergaderen. Echter om half 11 kwam mijn collega niet opdagen. Ik heb hem daarop gemailed. Na een half uur kreeg ik een mailtje terug dat hij de afspraak 's ochtends vroeg per sms had afgezegd. Echter ik had mijn mobiel niet bij me omdat het eigenlijk mijn privémobiel is die ik niet vaak op mijn werk gebruik, hij had dit nummer in het verleden eens van mij gehad.
Is het normaal om een afspraak die we vrijdag nog hadden bevestigd, op zo korte termijn per sms af te zeggen? De reden: hij had, overigens net als ik, ook in het weekend al moeten werken, was van te voren bekend, en wilde nu liever thuiswerken..
Was ik nu fout omdat ik mijn mobiel niet bij mij had, of is deze manier van afzeggen echt not done, zoals ik denk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing