hoe oud moet ik zijn voor kranten/folder wijk????
ik wil graag een krantenwijk of folder wijk gaan doen. hoe oud moet ik daar voor zijn
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik wil graag een krantenwijk of folder wijk gaan doen. hoe oud moet ik daar voor zijn
In augustus heb ik een bruiloft en ik leg de hele dag vast, ik maak alleen niet DE foto's voor in het album, zeg maar. Ik krijg voor die dag 100 euro. Ik ben 16 jaar en niet professioneel.
In september heb ik nog een bruiloft en ook daar leg ik de hele dag vast en ik maak DE foto's voor in het album. Hoeveel kan ik daarvoor vragen? Hoeveel vraagt een gemiddelde fotograaf daarvoor? Of hoeveel vraagt een professionele fotograaf daarvoor?
Een jaar of 4 geleden nam ik na een jaar lang door een nieuwe manager te zijn heel getreiterd ontslag bij een werkgever. Ik heb altijd geweten dat er discriminatie (ik ben donker) in het spel was maar kan en kon dit niet bewijzen. Daar was het te subtiel en impliciet voor.
Ik had voor hij kwam nooit problemen op mijn werk. De eerste week na zijn installatie merkte ik al dat ik niks goed kon doen. Ik heb van alles gedaan om escalatie uit de weg te gaan (dat is gelukt) en heb uren overgewerkt om zo min mogelijk kritiek te krijgen.
Ik heb het een jaar uitgehouden en heb toen (ook op advies van collega's en anderen) ontslag genomen.Ik was opgebrand waardoor ik op mijn nieuwe baan ben ontslagen toen ik dat aangaf. Dit heeft mij in grote financiele problemen gebracht. Ik heb wraak gezworen en wil graag dat hij (en het team) een training volgen op het gebied van rassendiscriminatie.
Ik heb al een woedende brief klaarliggen voor de districtsmanager/PZ/ en de manager zelf..
Ik wil, als zij niet meewerken, de hele zaak in de krant laten zetten ofzo..welke juridische consequenties zijn voor mij hieraan verbonden?
Toegevoegd na 15 uur:
Ik had overigens toen ook een dossier aangelegd. Wel heb ik afscheidsmails van collega's waaruit blijkt dat ik ben weggepest in de trant van: hopelijk vind je iets waar je je meer op je gemak voelt.
None
Ik werk beter met mijn eigen muziek op. ik luister de muziek dan vanaf me telefoon met oortjes. Heb er maar een in en de muziek staat rustig zodat ik alles op me heen toch nog hoor. Heb dit een week zo gedaan en niemand heeft er last van. Maar in de regels voor de werknemers staat dat dit niet mag. Ik zelf loop hier stage en doe heel de dag hetzelfde werk beetje met excel dit verveelt dus snel. en daarom wil ik me eigen muziek luisteren. Wie weet hoe ik me stagebegeleider kan overtuigen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing