Fietsen de Duitsers veel?
Heb meestal gebruikte fietsen te koop uit nederland
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Fietsen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heb meestal gebruikte fietsen te koop uit nederland
of iets soortgelijks..
Ik kom namelijk dur uit door telkens gebruik te maken van de ov fiets.
Het is een simpele doch sterke fiets.
Hiervoor heb ik een Batavus (stadsfiets achtig) gehad, wat iets te dun was voor hoe ik omga met fietsen ;). En daarna een Altec en die was binnen de kortste keren helemaal kapot.
Ik hou er niet van, of eerder ben er gewoon nu niet zo van, om telkens een fiets op te knappen. Wil iets sterks maar niet al te duur. Veel geld heb ik helaas niet, anders was het makkelijk om een keuze te maken (op zich).
Alvast bedankt!
Mijn achterwiel is krom omdat er een spaak kapot is gegaan.
Het probleem is dat er geen nieuwe spaak meer in kan omdat in de velg echt een gat zit op de plek waar de spaak in zou moeten.
Zat al te kijken voor een nieuw wiel, echter betreft dit een wiel met versnellingen.
Vroeg me af of het misschien goedkoper opgelost kan worden?
Mijn bakfiets heeft er de voorzieningen voor, ik weet alleen niet hoe het heet en waar ik het vind.
Ik heb thuis een naafdynamo liggen alleen is mijn vraag of die nog goed is. Ik heb hier beneden een filmpje toe gevoegd van de naafdynamo, maar hij draait wel een beetje blokkerig en daarom weet ik niet of die nog goed is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing