De kleurstof E120 is niet vegetarisch en kan in frambozensap zitten. Moeten producten waarin frambozensap zit vermelden dat er e120 in zit of niet?

Mogen producten dan vermelden dat er frambozensap in zit waardoor je dus niet weet of het product vegetarisch is of is het verplicht te vermelden dat er e120 in zit als dat het geval is?

Weet jij het antwoord?

/2500

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100