We hebben een viertal kippen op een bosperceel van 1200 mtr. lopen. De eieren zijn iedere keer weg. Hoe kan dit?
De kippen hebben een nachthok. Mensen kunnen het niet zijn, het moet een dier zijn.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
De kippen hebben een nachthok. Mensen kunnen het niet zijn, het moet een dier zijn.
Toegevoegd na 49 seconden:
*Ik bedoel met cm,MM
Waarom gaan de mensen niet in Juni op vakantie?
Het is een prachtige tijd van het jaar, heerlijk rustig,alles bloemen en bomen zijn net uitgelopen.
Ik wil graag meningen horen van de lezers.
Groetjes uit het Sauerland
Ik wil afslanken en wil hierbij stackers gebruiken. Je hebt verschillende soorten stackers. Ik heb zitten googlen maar heb niet genoeg informatie kunnen vinden. Kan iemand mij uitleggen wat het verschil is tussen bijv. Stacker 2 en 7. En waar kan ik het halen. Is het te koop bij drogisten zoals bij de Tuinen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing