Waarom komen tornado's voor in texas?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
ik heb 2 shunbunkins 1 van ong.15 cm en 1 van ong. 5/7cm
weet iemand waar ik deze vissen bij iemand in een vijver kan doen? deze zomer of volgend jaar?
wat voor nut heeft het om dieren in het wild bijv. tijgers,leeuwen,walvissen dolfijn etc te onderzoeken. Kunnen ze die dieren niet met rust laten. Wat voor nut heeft.
ik heb een shunbunkin van ong. 15 cm groot en 1tje van ong.5/6 cm groot en een borstel harnasmeerval+2siamese algeneters, aangezien mijn siameesjes niet zo goed teamwork verrichten,dacht ik erover om er 1of 3 bij te doen.
kan ik er 3 bij doen of kan ik er beter 1tje bij doen of kan ik die ene beter terug aan de zaak geven?
de bak is ong. 72,5liter.
gaat dit of wordt het te klein voor mijn shunbunkin(15cm)?
is die wet al aangenomen, want dat was laatst in 't nieuws.
moet ik me nu inhouden als ik weer een mooie kanarie zie of niet?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing