Hoeveel mensen zijn actief op GV tijdens hun werk?
Toegevoegd na 11 minuten:
Ik bedoel dus eigenlijk wie van jullie zijn vaak actief op GV tijdens het werk.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Toegevoegd na 11 minuten:
Ik bedoel dus eigenlijk wie van jullie zijn vaak actief op GV tijdens het werk.
paul de leeuw liet dit weekend een filmpje zien van een toileteerende vrouw. die vrouw zat in het plubliek, iedereen moest vreselijk lachen.
maar dit mag toch niet?
Toegevoegd na 19 minuten:
http://player.omroep.nl/?aflID=10316017
vanaf 9:50
heb het over mig/mag lassen
Bijvoorbeeld als iemand ernstig ziek is en maar een week te leven heeft. Kun je dan zeggen: ' alvast gecondoleert met je moeder' of is dat niet juist?
Toegevoegd na 1 dag:
Ik heb het zelf nooit gezegd, maar ik hoorde toevallig iemand een keer vertellen dat die dat gezegd had, en ik vroeg me af of het nou gepast was of niet, zelf vind ik ook van niet want het klonk best raar. Maar het kan toch zijn dat anderen dat wel beleefd vinden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing