Hoe kan dit?
http://www.nufoto.nl/fotos/108480/hagenaar-28-steekt-htm-beveiliger-neer.html
Hoe kan een (ik neem aan particuliere) beveiliger iemand bekeuren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
http://www.nufoto.nl/fotos/108480/hagenaar-28-steekt-htm-beveiliger-neer.html
Hoe kan een (ik neem aan particuliere) beveiliger iemand bekeuren?
Sinds een jaar of 6 heb ik een overgevoeligheid voor metalen. Bijvoorbeeld een deurkruk vast blijven houden, daar krijg ik dan een raar gevoel van.
Ikzelf heb ooit een glazen pot gekocht met daarin koffiemelk-poeder. Daarna heb ik met navul verpakkingen steeds weer die pot gevuld als die te leeg was. Ikzelf heb altijd de neiging om het laatste beetje melkpoeder uit die pot weg te doen om zo te voorkomen dat er melkpoeder uit 2001 onderin blijft zitten terwijl ik steeds "verse" melkpoeder daaroverheen gooi met die navulverpakkingen. Maar mijn vraag is: Is dat wel nodig? Ik heb het idee dat melkpoeder gigantisch lang houdbaar is namelijk, ondanks de houdbaarheidsdatum die erop staat.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing