In welk land is een flesje coca-cola het goedkoopste?
Ik stel die vraag met name omdat dit een product is dat overal ter wereld wordt verkocht...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Ik stel die vraag met name omdat dit een product is dat overal ter wereld wordt verkocht...
Naar mijn idee heb ik een brede algemene ontwikkeling en belangstelling. Toch overkomt het mij regelmatig, dat ik pas bij het overleden van een bekende persoon, zijn naam voor het eerst hoor. Waarom heb ik dan nooit van die persoon gehoord? Hoe zou dat te verklaren zijn?
overleden=overlijden
Bij het sluiten van de vraag: Dank voor de antwoorden!
Als je bijvoorbeeld iets op een met condens bedekte spiegel schrijft met je vinger, en de condens gaat weer weg, dus ook dat wat je geschreven hebt. Dan de volgende keer dat er condens op die spiegel komt staat het er nog steeds, terwijl het daarvoor niet te zien was.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing