Hoe komt het dat horoscopen uit 2 verschillende kranten (metro en spits), elkaar 9 van de 10 keer tegenspreken?
ter info, mijn sterrenbeeld is maagd
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
ter info, mijn sterrenbeeld is maagd
Misschien dat ik de enige ben die motorisch gestoord is, maar het is me de afgelopen weken al meermalen gebeurt dat ik reactie wil geven op een vraag en dan per ongeluk op de knop "Goeie Vraag" geklikt heb, terwijl het in mijn ogen niet echt een goede vraag is.
Zou een iets andere plek voor het geven van Reacties niet beter zijn ?
Men zegt wel eens dat het verleden vaak terug komt en sommige dingen zich blijven herhalen. Bijvoorbeeld in de geschiedenis maar ook gewoon in het dagelijks leven. Is dat schijn of klopt het?
Ik zie heel vaak vragen langskomen die heel recent in een artikel van bijvoorbeeld Quest stonden, of die werden behandeld in een programma als Myth Busters.
Worden deze vragen onbewust gesteld, naar aanleiding van bepaalde input bij de vraagsteller, of als een manier om een 'ingewikkelde' vraag te stellen?
Ik bedoel eigenlijk: In Myth Busters wordt een item uitgezonden over het blussen van vuur door middel van geluid. Een dag later zie je een vraag op GV die deze vraag stelt, terwijl het antwoord de avond van te voren op TV was. Ik zie dat vaker gebeuren. Dit soort vragen bedoel ik.
Voor de olympische spelen was er veel ophef rond het conflict tussen China en Tibet en leek de situatie te escaleren, maar daar hoor je nu nog weinig van.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing