Kun je afbakbroodjes 2 keer bakken?
ik heb 5 broodjes over. en vind het zonde om deze weg te gooien.
Zou ik deze morgen gewoon nog een keer kunnen afbakken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb 5 broodjes over. en vind het zonde om deze weg te gooien.
Zou ik deze morgen gewoon nog een keer kunnen afbakken?
In dit geval gaat het om 450ml slagroom(de 3 delen dus) en 1 deel melk en 2 delen chocolade.
Is dit simpel te vertalen als delen door 3, dus 1 deel is 150ml? 2delen is 300ml/gram?
Ik las het in een recept voor kerststol, maar heb geen sinaasappels in huis.
Voor een (hopelijk) lekker toetje heb ik citroensuiker nodig. Waar kan ik dat kopen? Ik ben al bij een reformwinkel en een toko geweest, maar die hebben het niet.
(Ik bedoel dus in welk soort winkel ik het zou kunnen proberen.)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing