Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe smelt je een banaan?

Toen ik jong was, en in Limburg opgroeide maakte mijn oma altijd Hete Bliksem. Dit was mijn favoriete gerecht, en wilde ik weer maken voor mijn man, maar hij is allergisch voor appels. Ik wil het dus graag maken met banaan. Hiervoor leek het mij een goed idee om eerst de banaan te smelten. Ik heb hier nog geen ervaring mee, dus ik vroeg mij af of mensen ervaring hebben met het smelten van fruit. Bovendien, wat voor worst combineert goed met banaan?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Koken

Ik zou heel graag een glutenvrije kwarktaart maken, maar wat doe ik met de bodem anders dan heel duur glutenvrije bloem kopen?

Glutenvrije bloem en koekjes zijn erg duur. Kan ik iets doen met verkruimelde rijstwafels? Hoe laat ik die aan elkaar 'plakken'?

Toegevoegd na 6 dagen:
Superveel - en originele - antwoorden. Ik heb de bitterkoekjes geprobeerd. Heel lekker, maar wel erg sompig. Een volgende keer ga ik zeker oa het amandelmeel proberen. De pavlova ook, maar denk zonder kwark erbovenop, eerder als alternatief. Dank jullie wel!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Koken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing