hoe werkt een stoomoven?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Of kan de monchou daar niet tegen? Heb niet voldoende ham.
ik heb geleerd om in de keuken houten lepels te gebruiken en niet metaal.
en ik weet dat je niet met de staafmixer aardappelen moet stampen.
maar waardoor komt dat, is dit een chemische reactie van metaal op aardappelen ??
-----------------------------------------------------------------------------------------------
uit de bron:
Maak nooit ofte nimmer een aardappelpuree met een staafmixer, want dit geeft een papperige, kleverige, onsmakelijke, behangers-slijmachtige massa.
Puree = gepureerd met een passe-vite (roerzeef)
Stoemp = gestampt met een stoemper (stamper)
De beste puree maak je met een stoemper (als het iets grover mag zijn) of een passe-vite (roerzeef, voor een gladde, smeuïge puree).
>>>Maak nooit ofte nimmer een aardappelpuree met een staafmixer, want dit geeft een papperige, kleverige, onsmakelijke, behangers-slijmachtige massa.
Dit basisrecept ...etc.
http://kookrecepten.wordpress.com/2007/09/13/aardappelpuree-aardappelstoemp/´´
Toegevoegd na 1 dag:
hartelijk dank voor de antwoorden en de reacties!
Ik wil voor morgen Hertoginne-aardappelen bereiden. in het recept staat dat ik de aardappelpuree door een roerzeef ('passe-vite") moet halen om ze fijn te maken. Ik heb geen roerzeef dus ik dacht het met een staafmixer te volbrengen. Maar mn zus vertelde net dat ze wel es gehoord had dat je aardappelen niet met een staafmixer mag fijnmaken.
Ik heb dat zelf nu ook nog nooit gedaan (ik stamp ze altijd met de hand), maar het punt is dat ze nu heel fijn moeten gemaakt worden anders raken ze niet door de spuitmond.
Kan ik een staafmixer gebruiken? En zo nee... is er een alternatieve manier van werken om de aardappelen zo fijn te krijgen (zonder roerzeef dan)?
Mijn koekjes zitten vast aan de bakplaat. Iemand een idee hoe ik deze eraf krijg zonder dat er stukjes afbreken? Alvast bedankt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing