Mag of kan bakpapier aanbranden in de oven ??
Toegevoegd na 58 seconden:
kreeg wel erg donkere vlekken op het papier
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 58 seconden:
kreeg wel erg donkere vlekken op het papier
we gaan in de zomer gezellig met 10 meiden van 16 naar een jongerencamping op terschelling. We willen niet iedere dag patat pizza enz eten, maar ook zelf bijvoorbeeld knakworstjes, aardappelen, soep, eitjes enzovoort kunnen maken. Hoe kunnen we dit doen? We hebben geen gasflessen en maar 5 ampere stroom. Kleine gasbrandertjes, zijn deze duur? Of is er een soort goedkope kleine bbq om mee te nemen? Iemand suggesties?
None
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing