ik heb een nieuwe pyrex kom,mag ik die dadelijk gebruiken of eerst zuiver koken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Beroepshalve sta ik regelmatig aan een mobiele barbecue buiten om worsten te bakken. Die barbecue werkt op gas en de worsten zijn diepgevroren en worden eerst in de oven ontdooid, en dan afgebakken op de barbecue. Maar regelmatig heb ik te veel rook op de barbecue. Er liggen soms wel meer dan 20 worsten op, en het rookt zeer erg, en soms ook vlammen. Wat kan ik daaraan doen om minder rook te hebben, moet ik ze langer in de oven laten bakken? Minder opleggen is geen optie want als er veel klanten zijn moet het toch vlug gaan.
Er zijn veel dingen die ik niet lekker vind en toch gewoon eet, maar ui in welke vorm dan ook (rauw, gebakken, gefrituurd enz) vind ik gewoon echt vies. Als ik de kans krijg gebruik ik het ook absoluut niet tijdens het koken of ik vis het er tussenuit.
Nu ben ik eigenlijk benieuwd of er een kookboek bestaat waar absoluut geen ui in gebruikt word.
Google isn't my best friend at the moment ;)
Ik ga een confituurtaart maken. moet dat witte papier dan onder het bladerdeeg in de bakvorm? is dit om je taart er beter uit te krijgen? en is dat het witte papier dat je bij die bladerdeeg krijgt ?
In recepten kom ik vaak "kosher salt" tegen. Daar schijnen verschillende vormen van te bestaan, maar ik heb de soort nodig die grof is en uit vlokjes bestaat, niet uit korrels. Zeezout vind ik smerig, dus ik wil mijnzout.
Als ik het via internet moet bestellen geeft het niet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing