Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kom ik op een niet al te dure manier aan red fruit (fanta)?

Dit is mijn lievelingsdrankje. Ik vind het echt zo lekker gewoon. Alleen de enige plek waar ik tot nu toe fanta red fruit heb kunnen kopen (in blikvorm nog wel) is in de nabije snackbar en dit kost mij elke keer 1,50.

Toegevoegd na 3 minuten:
De volgende supermarkten heb ik geprobeerd (Albert Heijn, Plus, Boni, Super de Boer); tevergeefs.

En bij voorkeur in fles-vorm.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Dranken

Mogen de baliemedewerkers of meiden/jongens achter de kassa besluiten om mij geen Alcohol of tabak mee te geven, ook al ben ik 16.

nou, wat er dus was gebeurd: een vriend van mij die over een week 16 zou worden vroeg mij om een pakje peuken voor hem te halen. dat heb ik gedaan maar de baliemedewerker zag mij buiten de Albert Heijn de peuken aan die vriend geven. toen kwam hij naar buiten om te zeggen dat hij mij voortaan geen alcohol of tabak meer meegeeft. mag dat?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Dranken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing