er staan bloempjes in mijn thymus vulgaris. mag ik deze dan nog gebruiken om thee van te maken? met of zonder de bloempjes ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Waarom heb je de dag nadat je alcohol gedronken hebt hoofdpijn?
Is het voor als je wat visite oid krijgt niet handiger om het in bv 2 liter flessen te verkopen ipv losse flesjes of blikjes? Want meestal drinken mensen dan toch 2 of 3 biertjes. En om dan meteen een vaatje van 5 liter te kopen doe je ook niet zo snel. Scheelt dan toch ook weer afval als je recycle-flessen hebt ipv blikjes.
hoe werkt het destileren van alcohol, en waarom kan dat niet boven de 96% zonder er giftige stoffen aantoe te voegen?
Wanneer er een verkoopprijs is van 1,70
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing