Waarvan maken ze Stroh rum?
Het principe van destileren ken ik wel maar is suikerriet de grondstof (ooit wel eens gehoord dacht ik)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het principe van destileren ken ik wel maar is suikerriet de grondstof (ooit wel eens gehoord dacht ik)
Mag ik nog achter het stuur kruipen als ik een flesje kriek van 37,5cl drink (dat bevat 3.5% alcohol). Met hoeveel gewone pintjes komt dit overeen (een pint is 25cl en 5% alcohol).
Ik zou denken 1.5 pintjes. Is dat juist berekend?
Toegevoegd na 49 minuten:
BIJKOMENDE VRAAG:
hoeveel KLEINE flesjes kriek van 25cl (3.5%alcohol) komen overeen met 10 pintjes (een pintje is 25cl en 5% alcohol)
Hoe wort het gemaakt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing