Hoe zorg ik ervoor dat ik genoeg mineralen binnenkrijg tijdens vasten?
Hoi, ik ga als challenge een aantal dagen (3-4)vasten.Hoe zorg ik ervoor dat ik genoeg mineralen binnenkrijg?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
Hoi, ik ga als challenge een aantal dagen (3-4)vasten.Hoe zorg ik ervoor dat ik genoeg mineralen binnenkrijg?
Zonder de bout volledig open te snijden.
Het was enkel bij de gedroogde noodles een gaatje ik heb emetofobie dus hoop hier niet ziek van te worden heb een halve portie opgegeten
Ik haalde ze altijd bij de Aldi maar die heeft ze hier in Groningen niet meer
Ik heb een vraag. Ik ben uiteten geweest bij de Griek en heb een varkensschnitzel besteld (gepaneerd). Deze was op de meeste plekken goed gaar, maar op de bodem bij bepaalde delen nog heel licht roze. Is dit alsnog gaar? De schnitzel was verder goed door te snijden en er kwamen geen sappen uit o.i.d.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing