Is er een menukaart van de Venneperlodge te vinden waar ook de prijzen op staan?
https://venneperlodge.nl/sites/default/files/menu/Menukaarten-winter-2018.pdf
https://venneperlodge.nl/
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
https://venneperlodge.nl/sites/default/files/menu/Menukaarten-winter-2018.pdf
https://venneperlodge.nl/
Op internet vind ik nergens een echte duidelijke prijs. Wel prijzen van losse ingredienten etc. Wat kost nou 1 zelfgebakken normaal formaat basiscake met roomboter? Stroomgebruik etc hoeft niet meegerekend.
Alle ingredienten van eigen merk.
Vervaldatum: 26/12/2018
Ik heb een fles reeds open gedaan om te kijken of het ruikt, er is geen spoor van bederf.
Alvast bedankt.
Ik heb vandaag 06-03 kip (kipdijfilet shoarma om precies te zijn) gebakken met een TGT datum van 06-03. Kan ik de leftovers morgen 07-03 nog eten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing