Is het gezond of ongezond om 's avonds laat te eten ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Eten & Drinken. Specifieke vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de subcategorieën.
Je weet wel, zo'n gevuld pasteitje met ragout. Als je het serveerd doe je het altijd netjes in het 'bakje' maar zodra je hem begint te eten dan 'moet' je hem wel kapot snijden, wil je hem normaal kunnen eten. Het ziet er dus eigenlijk totaal niet smakelijk meer uit. Ik vraag me af hoe je nou 'netjes' (in een restaurant) een gevuld pasteitje kan eten.
(Ik vroeg me dit af omdat ik nu een pasteitje eet)
Telt het ook mee voor het aantal vocht dat je inneemt per dag.
Toegevoegd na 41 minuten:
Mijn vraag even bijstellen: Het gaat om panharing die je zelf door de bloem haal en in wat boter moet bakken.
Dacht dat deze haringen ook bakharing of braadharing worden genoemd maar dat weet ik niet zeker.
Maar waar zijn deze panharingen te koop? Liefst in de buurt van Rotterdam-Rijnmond.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing