waarom heeft metal het imago duivelse en doodse songteksten te hebben?
het imago is vaak als bovenstaande terwijl de realiteit anders is, hoe komt metal aan dit imago
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het imago is vaak als bovenstaande terwijl de realiteit anders is, hoe komt metal aan dit imago
tmfNL heeft aan t einde geen titel en zanger staan tot mijn frustratie dus weet niet van wie het nummer is, hij loopt in een blauw spierpak rond met een rode cape. zit ook iets van een zinnetje in "without a superhero i woud be fine" of iets in die trant
Op mijn samsung galaxy S kan ik mijn mp3-speler op 5.1 kanaals geluid zetten. Dit kan alleen met oortjes aangesloten, maar ik hoor geen verschil.
wat klopt?
Ik heb ze nodig voor een bruiloft en kan ze nergens vinden op internet. Wie is er handiger in als mij? Het gaat om:
Eric Clapton - All our past times
Havenzangers - trouw niet voor je 40e
Toegevoegd na 6 minuten:
Ze staan niet eens te koop op itunes, kan geen torrents vinden en via limewire is ook geen succes..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing