Heel jammer maar toch begrijpelijk hij was de beste!!! Maar wrm halen ze nu een jonge man zonder rimpels en wrm moeten ze het vertellen op het nieuws voor al die kinderen
Ik denk dat hij vindt dat hij wel aan zijn pensioen toe is
Toegevoegd na 19 minuten:
motivatie: zijn leeftijd, kan me voorstellen dat hij die kou en dat paard, wat er trouwens ook de brui aan heeft gegeven) zat is
Sinterklaas zelf is oud genoeg, die reden is het niet. Hij vond het na vijfentwintig jaar welletjes, zo lang heeft Bram van der Vlugt die rol al gespeeld. En het paard dat Amerigo speelde, dat heeft het zelfs 30 jaar gedaan. De schimmel is nu net wel met pensioen gegaan. Beide zien we dus niet meer als zodanig terug.
Toegevoegd na 3 minuten:
Correctie: het paard is 30 jaar geworden en heeft 22 jaar dienst gedaan bij de intocht.
Misschien omdat hij liever gaat zeilen op de Reeuwijkse Plassen dan zo'n stinkende stoomboot. En het was natuurlijk zeer frustrerend om Sinterklaas te moeten SPELEN. Want,... Sinterklaas is altijd Sinterklaas!