Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

mijn controllers zijn door het lint gegaan . hoe kan dat ?

ik heb een ps2 met 3 controllers en als ik pes 10 zit te spelen ( dat is voetbal ) zit een speler de bal weg te schieten en klikte niet eens op schiet en als ik een andere controller pak werkt hij eventjes normaal maar later doet hij weer gek .
wat moet ik doen zo dat hij stopt . een nieuwe controller of nieuwe ps2 . of misschien heeft het te maken dat ik mijn ps2 heb omgebouwd en dat dat mislukte . wat kan het zijn ?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

hoe kan ik inloggen op mijn router?

ik heb een thomson TG789vn router met solcon, maar ik moet een gebruikersnaam en wachtwoord invoeren. Welke moet ik nu gebruiken? ik wil namelijk mijn nat poort open zetten. kan iemand mij hierbij helpen?

Toegevoegd na 9 minuten:
admin
admin
werkt niet. wel bedankt voor de reactie. moet ik niet gewoon het wachtwoord gebruiken die ik ook op mijn mobiel en laptop gebruik?

Toegevoegd na 19 minuten:
mijn router zit aan de muur vast dus ik kan niet op de router zelf kijken. is er niet een manier om dit te achterhalen?

Toegevoegd na 21 minuten:
sorry kpn werkt ook niet.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing