Welke camera heeft de minste ruis? De Canon Ixus 105 of de Panasonic DMC-FS10?
Ik vind op NL sites niet echt antwoord. Googlen op de engelse term noise geeft wel hits maar mijn Engels is niet zo goed.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik vind op NL sites niet echt antwoord. Googlen op de engelse term noise geeft wel hits maar mijn Engels is niet zo goed.
heelp ik heb een 2G en de achtercover is kapot (gescheurt) dur ik wil een nieuwe maar past een 3g/3gs cover ook op de 2G?
Ik ben op zoek naar een programma waarmee ik foto's kan bekijken. Weet wel dat er honderden zijn, maar ik moet er eentje hebben waar ik naast de foto, ook alle technische gegevens op het scherm kan zien (aan de onderkant, bovenkant of zijkant). Met technische gegevens bedoel ik dus: type camera, lens, diafragma, iso, sluitersnelheid, eventueel gebruikte flitscorrectie, witbalans, etc.........
Wie kan mij helpen? Wel graag een gratis te downloaden shareware programma.
Toegevoegd na 13 minuten:
Verder hoeft het programma niks te doen. Dus niet teveel extra's met bewerkingen, etc....
Cameralens zoomfactor
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing