Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom hebt je bij (sommige) powered speakers een voorversterker nodig in de platenspeler?

Heb sinds kort een bluetooth speaker met ingebouwde versterker, de speaker het een tulp ingang waar dus een platenspeler op aangesloten kan worden. Ik had al een platenspeler op het oog zonder voorversterker (omdat het een speaker is met ingebouwde versterker). Nou las ik dus in de gebruiks aanwijzing dat er alleen een platenspeler met voorversterker kan worden aangesloten.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Audio

Hoe sluit ik een audio systeem aan op mijn TV?

Ik wil een Harman Kardon AVR 347 RDS aansluiten op een Sony W815 B, TV. En gebruiken als home cinema. TV signaal komt binnen via een Mediabox XL van Ziggo.
Er zijn 2x HDMI in en 1 x HDMI out op de HK347. Op de mediabox 1x HDMI out . Op de TV zijn 4x HDMI waarvan 1x op de zijkant van de TV.
Op de AB van de HK 347 zie ik geen knop voor TV.
Ben niet meer de jongste dus a.u.b. in begrijpbare taal.
B.v.d.
.Rob

Het TV signaal komt binnen met een Media Box XL van Ziggo.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing