Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

hoe kan ik de accuduur van mijn kratradio verlengen?

Ik heb nu een kratradio met 2x 120w 35w rms 4ohm speakers, een autoradio Sony mex bt2900 en een accu cellpower 12v 7ah? Kan ik de accuduur verlengen door een andere accu te kopen met meer ah? Of ligt het aan de radio?

alvast bedankt!

Toegevoegd na 2 minuten:
Radio ia 4x52 w

Toegevoegd na 2 minuten:
Radio is 4x52 w

Toegevoegd na 3 minuten:
De kratradio gaat nu ongeveer 2 uur mee, 4 uur is genoeg

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Audio

waar zit bij deze twee oortjes voor muziek het verschil?

ik wil een paar draadloze oortjes kopen en ik twijfel tussen deze twee omdat de een toch 40 euro goedkoper is. Kan iemand zien of er een groot kwaliteitsverschil is of iets anders? graag in jip-en-janneke-taal uitleggen.
link 1: http://www.bol.com/nl/p/in-ear-stereo-bluetooth-headset/9200000011323747/
link 2: http://www.bol.com/nl/p/jbl-j46bt-in-ear-oordopjes-met-bluetooth-zwart/9200000018268917/

Toegevoegd na 17 minuten:
ps de links geven de oortjes weer

Toegevoegd na 29 minuten:
pps ik wil weten of er verschil zit in werking e.d, en niet in uiterlijk! Ik begrijp alleen heel weinig van de productspecificaties, waar waarschijnlijk het verschil te vinden is.

Toegevoegd na 29 minuten:
ppps je hebt de foto's dus niet nodig

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing