Waarom staat er geen naam bij de pictogrammen van google apps?
Ik heb een (Lenovo) tablet geïnstalleerd voor mijn ouders maar er staan geen namen bij bijvoorbeeld Google Maps, de Playstore etc. Dit is niet handig voor ze.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een (Lenovo) tablet geïnstalleerd voor mijn ouders maar er staan geen namen bij bijvoorbeeld Google Maps, de Playstore etc. Dit is niet handig voor ze.
Bij Professor Layton op de 3DS kan ik (zover ik kan zien) het spel niet een nieuwe save geven. Waarom hebben ze de optie om het te verwijderen weggehaald? Eerst kon dit wel. Is dit om een soort deadline eraan te geven zodat mensen sneller een nieuwe kopen?
Ik heb een koptelefoon (JBL Tune 710BT) waarmee ik graag de ene keer naar mijn TV wil luisteren en de andere keer naar mijn PC.
Volgens mij moet het mogelijk zijn eenvoudig te wisselen tussen beide bronnen, maar ik kom niet verder dan telkens helemaal opnieuw te koppelen.
Wat doe ik verkeerd ?
Hallo
Mijn oude droogkast is kapot (wellicht printplaat). Omdat ik binnenkort dat lokaal helemaal ga vernieuwen, wil ik nog niet direct een super deftige droger kopen (een ensemble met wasmachine op elkaar). Ik was wat aan het rondvragen bij familie en er komt een AEG droogkast op de proppen. Deze is met warmtepomp, maar bij mij staat deze droger onder een tafelblad in de hoek in een ruimte van 15-20 graden).
Is dit wel geschikt voor een droger met warmtepomp? Heeft deze niet veel verluchting nodig of ben ik verkeerd?
Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing