als je aflsankthee drink en je moet echt heel veel plassen betekend het dat je dan veel vocht vast houd ?
Ik heb vanmorgen afslankthee gedronken en loop de hele dag naar de wc, en dat heb ik normaal nooit. Ik plas ook heel erg veel.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb vanmorgen afslankthee gedronken en loop de hele dag naar de wc, en dat heb ik normaal nooit. Ik plas ook heel erg veel.
Mijn echtgenoot houdt van zachte, milde koffie. Ik zie tegenwoordig enkel verpakking met termen als "Ethiopie", "Peru", "Colombie" of "Brasil". Kan iemand me zeggen welke de mildste is?
Ik drink soms een shotje Dry gin london bay (0.05l in shotglasje en met 37,5% alcohol). Ik had graag geweten na hoeveel shotjes ik niet meer met de wagen kan rijden. Is zo één shotje gelijk aan 1.5 alcoholconsumpties of meer of minder?
Zoja, hoeveel procent?
Toegevoegd na 22 minuten:
er staat cont. 11.1 fl.oz.
Ik wil zoveel mogelijk Natrium vermijden!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing