Na hoeveel energiedrankjes, netjes verspreid over de hele dag, zul je 's avonds niet meer kunnen slapen
Toegevoegd na 31 minuten:
Als volwassene, die zelden energiedranken drinkt maar wel veel koffie :)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 31 minuten:
Als volwassene, die zelden energiedranken drinkt maar wel veel koffie :)
Maar dan ECHT gezond. Zo vitaminerijk mogelijk, zo gezond mogelijk.
Zo ja, waar ik dat te koop...
Toegevoegd na 25 minuten:
Wij drinken zelf helemaal geen melk thuis maar mijn vriendin heeft het graag in haar thee. Voor die paar druppels vind ik het jammer zo'n heel pak te kopen.
Sziget Festival is een muziekfestival in Boedapest, waar we afgelopen editie met een grote groep van ons jongerencentrum heen zijn geweest.
Nu is er het idee voor een Sziget-afterparty. Om het extra leuk te maken ben ik op zoek naar Dreher-bier (het liefst blikken, aangezien de tapaansluiting waarschijnlijk anders is).
Heeft iemand enig idee hoe ik hier aan zou kunnen komen? Ik heb wel een biersite gevonden uit Australië, maar die leveren ook alleen aan Australië.
Verder heb ik wel Heineken International al een mailtje gestuurd, maar hierop heb ik nog geen reactie gehad.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing