Wat is een goede melk vervanger?
Ik lust geen melk.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik lust geen melk.
Op elk flesje staat een houdbaarheidsdatum maar wat gebeurt er dan met het bier na die datum? Als het kan bederven zie je dat niet aan het flesje dus waar merk je het dan aan..ruikt het anders of komt het gewoon het flesje uitgeknald als je dat openmaakt??
:-)
Ik leg altijd een flesje water in de auto voor onderweg, maar vaak drink ik er maar enkele slokken uit. Als ik een maand later nog eens aan dat flesje drink terwijl het in de auto in de zon heeft gelegen, kan dit dan kwaad? Kan het water bederven en hoe merk ik dit?
Toegevoegd na 1 uur:
Wees gerust, ik drink niet uit flesjes die een maand in de auto liggen, ik gooi ze altijd weg. Maar ik vind dit ook zonde dus daarom deze vraag.
Klopt deze alcohol berekenaar:
Dus 3 pintjes van 5% opdrinken gedurende 2 uur, dan ben ik nog altijd in overtreding als ik met de wagen rijd?
http://bloodalcoholcalculator.org/
Toegevoegd na 14 minuten:
Via deze berekenaar mag iemand van 100 kg die 3 pintjes van 5% opheeft op 0,30 minuten maar diezelfde persoon 6 pintjes in 1 uur, dat mag niet meer. Hoe te verklaren??????????????
http://www.apporte.nl/index.html
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing