Kan je witte muurverf kleuren met plakkaat of acrylverf?
ik wil een muur verven in de kinderkamer.ik zou willen weten,of ik de verf kan kleuren met blauwe plakkaat of acrylverf.wat is het beste.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik wil een muur verven in de kinderkamer.ik zou willen weten,of ik de verf kan kleuren met blauwe plakkaat of acrylverf.wat is het beste.
Ik heb een paar tuinstoelen staan met een aluminium frame. Een kwaaltje van deze stoelen is dat de coating/lak los laat op de scharnierpunten en onder de armleuningen door oxidatie. Het geen wat achter blijft is een groot lelijk wit stuk. Ik zou dit graag weer willen bijwerken, gezien het feit dat de stoelen heerlijk zitten en nog perfect functioneren. Nu zit ik alleen met het probleem dat ik de kleur niet weet. Ik heb al een stoel meegenomen naar de Gamma en Heron. Meerdere kleuren naast het frame gehouden maar het is het gewoon iedere keer net niet. Iemand suggesties?
De lamp doet het na vele jaren niet meer. Dus de lamp vervangen. Maar hoe? Er zijn geen schroeven oid aan de bovenkant, geen scharnieren, enzovoort. En een beetje duwen en trekken helpt ook niet, het zit allemaal te stevig in elkaar. Hoe zit het mechanisme om te openen in elkaar?
Ik heb op balkon glade geelachtige tegels kan ik de hele tegelvloer verven ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing