Wat kost een muur bouwen? van ongeveer 3 meter!
Wij willen graag onze keuken terug zetten in de oude staat, dus nu moet er weer een muur tussen, waar dan ook onze nieuwe keuken aan moet hangen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wij willen graag onze keuken terug zetten in de oude staat, dus nu moet er weer een muur tussen, waar dan ook onze nieuwe keuken aan moet hangen.
Ik moet voor een pergola een lariks douglas paal van 12x12cm in de grond zetten. Nu heb ik gelezen dat het geen probleem moet zijn in combinatie met betonmortel in het paalgat. Is dit waar?
We hebben boven alles eruit gegooid en hebben een hele mooie en goede houten vloer, enkel schuren en inolieën zal volstaan.
Doen we dit het best wanneer er nog geen muren staan?
Mag je schuren en gewoon verder werken zonder te bewerken en daarna wanneer alles klaar is inolieën? Of moet er daarna opnieuw geschuurd worden?
Hoelang moet je wachten voordat je er op mag lopen na het olieën?
En is hier ook gekleurd zand voor te koop?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing