Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is een thermostaatknop voor douche ook te gebruiken met een aparte boiler?

Ik had al eerder een vraag gesteld voor het aansluiten van een aparte elektrische boiler op een douche. Die is nu gekoppeld aan een CV ketel.
Nu vraag ik me af of dit ook kan als er een thermostaatknop op de douche zit. In de keuken zit geen thermostaatknop, maar daar wordt ook warm water aangemaakt.
(Eventuele links naar informatie over technische mogelijkheden zijn ook welkom. Ik wil zelf even na kunnen lezen wat het meest verstandige keuze is.)

Toegevoegd na 22 uur:
N.a.v. de antwoorden zou het zou geen probleem moeten zijn. Behalve als er te weinig druk op de waterleidingen staat zoals in een caravan etc.

Nu wordt het warme water aangemaakt met een CV ketel. Die raakt wel over zijn toeren als er teveel water ineens wordt getapt. De verwarming moet uit en ook geen wasmachine aan tijdens het douchen. Het duurt ook lang voordat er warm water is voor het douchen.
De thermostaatknoppen op de radiatoren van de CV werken niet goed. Ook als ze op een sterretjes (anti-vries) dan worden sommige heet.
In hoeverre zou dat elkaar kunnen ontregelen. Zo ja, hoe dan te bepalen welke goed werken?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

verf van pvc buis verwijderen kan dat ?

Een pvc-buis op een balkon (tussenwoning) is een aantal jaar geleden wit geschilderd met ral-verf voor buiten. Kan je dit verwijderen zodat de grijze buis weer te voorschijn komt?

Het gaat om een buis die het water van je balkon opvangt(erom heen is een gootje waar je het water naar toe veegt met schoonmaken). Het betreft een huurwoning, mocht dat belangrijk zijn.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing