Hoe komt het dat mijn warmwater kraan steeds koud word als ik hem opendraai en ik moet hem steeds verder opendraaien om warm water te ouden/krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil een combi CV-ketel nieuw laten installeren, ivm de plaatsing wil ik graag weten hoe de gemiddelde buizen etc structuur eruit ziet van een compacte Combi ketel. In praktijk dus niet een strak plaatje van de perfecte installatie in de ideale situatie
En hoe ziet de buizen structuur eruit van de verdeelblokken en onderblokken van de radiatoren?
Mijn keukenkraan is bevestigd op een houten aanrecht. Al meerdere keren heb ik de kraan goed vastgedraaid, ook mijn vriend (die veel meer kracht heeft) heeft hem al vastgedraaid.
maar enkele maanden later is de kraan telkens terug los. Nochtans stoten wij er niet tegen of zo (achter de kraan is een glazen scheidingswand, dus het zou zelfs niet kunnen om ertegen te stoten).
hoe krijg ik die kraan voor eens en altijd vast? het vastmaken is via een soort moer die je moet aandraaien.
Ik heb vandaag samen met een vriendin een bikini gekocht want er was een uitverkoop in de stad. En ik vind mijn pasgekochte bikini echt zo schattig en leuk, maar hij is een paar maten te groot. Is er een "creatieve" manier, bijvoorbeeld (liefst) door te naaien, om het toch kleiner te maken? De maat is 42 en het moet naar 36.
Ik kon het niet laten om het te kopen en ik dacht dat ik er wel uit zou komen, met mijn creatieve denking, maar ik weet niks van naaien. Want ik ben bang dat het verkeerd zal gaan maar ik wil toch heel graag mijn bikini zelf naaien. En ik heb een foto hierop gezet zodat u / jullie een beetje idee krijgt. ^^
Heeft iemand ervaring met dit soort dingen?
Alvast bedankt <3
shootingstar ~
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing