Hoe weet ik de kleurcode van de verf die al op de muur is, op de emmer is de code niet meer zichtbaar.
Het gaat om praxis menglatex.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat om praxis menglatex.
Ik was in Kroatië bij de Pevec, http://www.pevec.hr.
Daar verkochten ze mallen om betonnen pilaren/zuilen te gieten. Ging er van uit dat je die hier ook vast wel kon kopen, maar kan ze nergens vinden.
Iemand een tip?
Heel mijn agenda is nat geworden, het papier dus ook. Nu zit er allemaal kronkels in, waardoor ik het echt heel lelijk vind. Er hebben al boeken op gelegen maar ik krijg het niet recht, voor ik een andere ga kopen, wil ik weten of ik het wat rechter kan krijgen! Heeft iemand tips hoe ik het recht kan krijgen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing