Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik berekenen of een bestaande dragende betonnen muur doorbroken kan worden?

Het gaat om de muur naar de buren toe. Er zullen twee grootte openingen worden gecreëerd op de eerste verdieping van elk 2m. De bouwkundige oplossing met een stalen latei boven de opening pas ik toe, met eventueel stalen kolommen. Als ik weet hoe ik moet beginnen kom ik er wel uit denk ik. Het werk wordt bij de vergunningaanvraag altijd gecontroleerd door de afdeling constructie van de gemeente, dus er is geen kans op instorting mocht ik een foutje maken ;)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

planken verven met een spuit?

Ik moet 78 planken verven met CetaBever á 3 meter het stuk, nu dacht ik een verfspuit te gaan kopen, heeft iemand ervaring hiermee? of is het toch beter een kwast te nemen.

Toegevoegd na 20 uur:
Bedankt voor advies, wij gaan het met een kwast doen. overduidelijk dat wij dus geen spuit moeten nemen.
Het zijn geprofileerde vuren planken dus wij zijn wel even zoet. maar bedankt voor advies.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing