Hoe kan je zelf makkelijk en zonder geld te verspillen leuke tasjes maken?
Ik wil graag tasjes maken voor mijn eigen winkel.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag tasjes maken voor mijn eigen winkel.
Als ik het licht van mijn afzuigkap aanzet doet slechts 1 lampje het. Als ik het linker lampje verwijder doet de rechter het en als ik de rechter verwijder doet de linker het.
Er zitten 2 E14 fittingen in, die met 2 draadjes aan elkaar verbonden zitten. Lampjes verwisselen heeft niet geholpen. Ik begrijp er niets van.
Toegevoegd na 1 uur:
het zijn normale lampjes max 40 watt. ook vervangen van fittingen heeft hetzelfde resultaat. Doe ik iets verkeerd met aansluiten kabeltjes?
Toegevoegd na 1 uur:
nieuwe lampjes heeft ook hetzelfde resultaat, ook spaarlampjes.
Toegevoegd na 2 dagen:
de fittingen die ik had vervangen waren nieuw, dus dat maakt ook niets uit. Ik ben het helemaal eens met kyodo. Daarom begrijp ik er ook niets van. Het is geen toeval, omdat het consequent bij iedere aan/uit en wisseling van lamp gebeurt.
Ik denk dat ik ga doen wat Cees voorstelt; 1 fitting ipv 2, maar graag zou ik dit rare probleem begrijpen ;-)
Het staat wel iets minder mooi, omdat er 2 ruitjes in de afzuigkap zitten, maar daar kom ik vast wel overheen.
bedankt allemaal voor het meedenken!
Wij wonen in een leuke wijk in het zuiden van het land, in een vierkant. Aan de binnen kant spelen veel kinderen. Ook heel leuk. Maar het geeft lawaai omdat het tegen de muren van de huizen weerkaatst. Ook bijvoorbeeld door grote blinde muren van huizen op de hoeken. Hoe kan je buitenmurenmuren van gewoon steen zeg maar isoleren zodat het lawaai niet meer wordt weerkaatst?
Ik heb dernet glasvezelbehang geknipt en nu allemaal rode bultjes op mijn handen, hoe komt dit???
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing