Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

heeft het zin om schuin dak te isoleren met 2 cm piepschuim, of leverd dat niets op ? (en gipsplaten als afdekken natuurlijk)

Het gaat om een inbouwkast die schuin afloopt met het dak, je kan daar het dakbeschot in zien, en soms zelfs een streepje daglicht.
die wil ik isoleren, maar heb geen ruimte voor 7cm steenwol, want dan blijft er niets over van de kast.

Ik heb iets gelezen over dunne folie, maar vraag me af of dat werkt. iemand ervaring, en een goede mening hierover ? of kan ik beter net een stapje dikker gaan en rockwool 4 cm nemen ? het liefst 2 cm natuurlijk..

Toegevoegd na 29 minuten:
Ik heb het hier dan over isoleren aan de binnenkant van het dak. Aan de buitenkant is het niet geisoleerd maar dat ben ik ook waarschijnlijk niet van plan ivm kosten.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe kan een kraan gaan lekken als de waterdruk wegvalt?

Vanwege een lek in een hoofdleiding van het waterleidingnet, enkele straten verderop, hebben we enige uren zonder water gezeten. Er kwam geen drup uit de kraan. Toch ontstond in die tijd een plas water onder mijn afwasmachine. Die bleek veroorzaakt door een constant lekkende kraan van de afwasmachine. Hij lekte tussen de kraan en de aquastop die er tussen mijn kraan en toevoerleiding zit. Normaal lekt hij nooit, en de aquastop is natuurlijk bedoeld om bij het wegvallen van de tegendruk aan de andere kant, dus aan de wasmachinekant, te voorkomen dat het water vrijelijk mijn keuken in kan stromen. Nou kan ik maar niet bedenken hoe het kan dat bij het wegvallen van de druk de kraan juist gaat lekken... Ik heb het vermoeden dat het iets met de aquastop te maken heeft, maar logisch vind ik het niet. Je zou toch denken dat bij het wegvallen van de waterdruk de aquastop juist maximaal open gaat staan??

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing