Hoe maak ik een rond gat in mijn enkelglas raam voor een mobiele airco?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Een van de kinderen heeft een studentenwoning betrokken. Daarin zit in de keuken geen gasaansluiting en ook is er geen krachtstroom aanwezig. Alleen maar gewone stopcontacten dus. De stoppenkast bestaat uit 'gewone' stoppen zoals we die van vroeger(?) kennen.
Nu wil hij een elektrisch fornuis op de kop zien te tikken, maar die lijken allemaal voorzien te zijn van een pirilex-stekker. En die hebben dan dus krachtstroom (of ik meen begrepen te hebben: 2 fasen) nodig. Maar om nu in zo'n studentenflat een speciale aansluiting te laten maken is ook zo wat (en vooral te duur).
Is er een mogelijkheid om (goedkoop) een 4-pits elektrische kookplaat aan te sluiten op een gewoon stopcontact?
Ik moet voor een avondje een rode loper maken en wat jampotjes(plusminus 500), voor waxinelichtjes) beschilderen, alleen is glasverf echt pokkeduur. Kun je met een andere verf dit ook doen als het maar 1 (hopelijk non-regenende) avond hoeft te houden (en als het niet helemaal perfect is, is er nog nix aan de hand
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing