Led lampen en spaarlampen?
Vergelijking tussen Led-lampen en spaarlampen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Vergelijking tussen Led-lampen en spaarlampen
Ik heb een Bosch accuboor machine 14.4V.
Als ik die accu op de lader doe, kan hij daar gerust een paar dagen in blijven?
Hij wordt redelijk warm. Of moet hij als hij is opgeladen in de boor zelf zitten of misschien wel gewoon los?
Ik heb de oude verf/kit van de badkamertegels gehaald. Moet ik nu eerst de tegels schilderen en dan kitten, of andersom?
Om in een bakstenen buitenmuur te kunnen boren heb ik een steenboor nodig?
Ik wil een serre aanbouwen waarvan ik het dak met pannen en isolatieplaten of met kanaalplaten kan maken,mijn vraag is wat is het verschil tussen r-of k-waarde?Ik vind het nogal verwarrend wat ik op internet kan vinden.En als ik kanaalplaten k-waarde gebruik is de isolatie voldoende wanneer ik vloerverwarming constant gebruik.
De serre word ingebouwd links en rechts en de voor kantmet tuindeuren .De breedte word 4m en diepte 2m
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing