Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik vroeg me af hoe je een bijlkop op een houtensteel het beste kan vastmaken, zonder dat het kopstuk onder de werkzaamheden er afvliegt?

Op onze school hebben we een les houtbewerking gekregen. De opdracht luidde; maak een houten steel van een bijl afgewerkt en wel. Maar het ijzeren kopstuk ontbrak natuurlijk, want als school al die kopstukken moest betalen voor elke leerling wordt dat een duur grapje.

Maar als ik zoiets maak wil ik het ook goed doen, en ik ben al een beetje aan het rondkijken voor een betaalbaar kopstuk. Ik zou graag een reactie ontvangen. Hoe je het kopstuk het beste kan vastmaken?

Mvg. Thijs Lammers

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Ik wil een electrische boiler plaatsen hoeveel liter moet ik nemen?

Op een etage waar een bed & Breakfast komt voor 2 personen (maximaal 2 + klein kind) heb ik een extra electrische boiler nodig. Hoeveel liter heb ik nodig en hoe groot is zo een ding? Ik dacht zelf aan 200 liter maar is volgens mij te veel en erg groot van formaat.
Zolang ik geen gasten heb dan trek ik de stekker eruit dus heb ik geen stroomlast maar als er bijv 1 persoon komt voor 1 dag is het denk ik weer erg duur om een boiler van 200 liter even op te warmen. Wat te doen?
Nu zit op het pand van 4 etages 1 grote boiler maar is te kort om ook nog eens de 1e etage ( voor bed & breakfast) te gaan verwarmen. Vandaar de electrische boiler.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing