Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is duct-tape waterbestendig? Ik heb twee plastic afvoerbuizen onder in het aanrechtkastje ermee aan elkaar getaped, wat op geen andere manier lukte.?

Alles al geprobeerd en opgezocht: tussenstukjes, één van de buizen vervangen, maar niks werkt want de buis uit de aanrechtafvoer is uniek in z'n soort en in NL niet gangbaar. Dus nu deze oplossing gekozen, die werkt.
Maar hoe lang ongeveer?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

vloerverwarming aanleggen?

Wij gaan een andere woning kopen.
Hierin zit een aparte cv installatie(op zolder) en een keukengeiser (in de bijkeuken).
Dit zijn allebei oude installaties.
Nu willen we graag op de begane grond (65m2) een vloerverwarming aanleggen als bijverwarming , met daaroverheen plavuizen.
De combi-ketel is beneden te installeren incl. aansluiting extra pompunit ,zodat de oude installatie verwijderd wordt.
Is dat mogelijk dat de huidige radiatoren op de huidige plaatst blijven?En dat de toevoer van bovenaf(zolder afgedopt wordt?
En de aanvoer nu vanaf beneden naar boven kan.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Is het mogelijk om een vrijstaand ligbad met een losse afvoerslang naar het doucheputje 'aan te leggen'?

Helaas is het niet meer mogelijk om afvoerbuizen onder de grond weg te werken. De meest handige mogelijkheid lijkt mij om een ligbad op poten te kopen, en daar een losse slang aan te koppelen, die je als je in bad gaat, leidt naar het doucheputje. Iemand ervaring of ideeën hierover?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing