Wat is dé manier om spullen op te hangen aan muren zonder te boren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik wil zelf een veranda maken, een stuk met steen en een stuk met glas. als steen zou ik glasbeton willen gebruiken, dus die grote witte 'stenen" die je makkelijk kan doorzagen
kan dat dienen voor een dragende muur? Zo ja, hoe maak ik ze goed waterdicht?
ik wil een vijver metselen en waterdicht maken met mortel. kan dat? zo ja, welke mortel moet ik dan gebruiken? ik wil zeker geen vijverfolie, want ik wil mijn vijver nadien betegelen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing