Mag ik een hond in de tuin begraven ik heb erfpacht?

Weet jij het antwoord?

/2500

Begraven in eigen tuin mag, maar er zijn voorwaarden Een EU besluit heeft bepaald dat uw huisdier begraven in uw eigen tuin mag. Dat geeft artikel 14 van het EU besluit van 29 juni 2005 aan. De belangrijkste voorwaarde die voor de vragensteller geldt is: Het terrein waarop uw dier begraven wordt moet uw eigendom zijn. Begraven van de hond mag dus niet in de tuin van een huurhuis of bij erfpacht. Soms stellen gemeentes in Nederland aanvullende voorwaarden. Die voorwaarden zijn soms lastig te achter halen, het beste neemt u even contact op met uw gemeente. Als er door de gemeente alsnog toestemming wordt verleend om uw hond - als gezelschapsdier - in de tuin te begraven, houdt dan rekening met de volgende voorwaarden: Je mag het dier niet in plastic wikkelen, elke dierenarts en de meeste dierenspeciaalzaken verstrekken speciale milieuvriendelijke begrafenisdozen (tegen betaling). Het graf moet ten minste één meter diep zijn.

Toegevoegd op 06 juni 2018 10:06: tekst

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100