Als zijn broer een genetische afwijking heeft mag ik dan fokken met mijn hond?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
zelfs bij een ini mini stukje krijgen ze diarree zijn windhonden een van 13 jaar ander van 2 jaar oud ze vinden t wel lkkr maar heb toch de gehele zak maar weggegooid
Na 50 jaar leven met ook veel katten vraag ik me af wat een verklaring voor dit gedrag kan zijn . Na meestal 24-36 uur "kent de kat je pas weer" :)
-leeftijd kat maakt niet uit, solo of in kolonie in huis ook niet.Katten hechten zich meest aan hun (kern)territorium i.p.v. aan persoon weet ik (naast voorkeur vaste patronen dagelijks) en hoewel dit ritme en aandacht/voeding bij afwezigheid is vrij gelijk.
zonder al te veel antropomorfisme (menselijke eigenschappen) toe te kennen aan deze eigenzinnige schepsels , zijn er meer redenen voor ?
Wij zijn een poosje geleden verhuisd. Mijn kat wende langzaam voordat ze helemaal vrij naar buiten mog. Nu na een poosje begint ze te brommen en doet ze heel raar. Ze knuffelt minder en zelfs als ze bij me op schoot ligt bromt ze. Ze geeft ook telkens tikken aan de andere kat en aan ons hondje. Ze houd de andere kat ook in de gaten en zit de hele tijd met grote pupillen. Wij snappen het niet. Wij dachten dat ze gestrest was, maar de symptonen komen niet overeen. Wij zijn radeloos en het maakt me bang, ook omdat ze dunner word.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing