Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is de verkoop van dieren op rommemarkten toegestaan?

Ik liep vandaag op een rommelmarkt en zag dat daar 2 kooien met cavia's te koop werden aangeboden. Is dit wel toegestaan?
Thuis de reglementen van die specifieke rommelmarkt een doorgekeken maar zie het niet als verbod staan. Wel etenswaren. Is dit landelijk niet verboden? Kan het nergens vinden.
Ik heb de organisatie wel een mail gestuurd waarin ik aangeef dat ik dit niet vind kunnen.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Ik heb mijn parkiet nu een tijdje maar hij is nog heel bang, wat nu?

Ik heb mijn parkiet nu een tijdje maar hij is nog heel bang, wat nu?
ik heb hem een paar dagen laten wennen aan de omgeving en daarna ook aan mijn hand. maar zodra ik met mijn hand rustig de kooi in gaat dan tript hij hem helemaal! hij valt dan van de stok naar beneden en dat vind ik heel zielig! ik weet niet wat ik moet doen!?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Mijn kater miauwt de hele tijd, hoe kunnen we dit oplossen?

Het gaat om een gecastreerde kater van 2.5 jaar die samen met onze andere kater (3) samenwoont en het daar goed mee kan vinden. Medische oorzaak is uitgesloten.
Het begint vaak rond 05.00/06.00 en gedurende dag zijn het een aantal momenten. Vaak als we s'avonds eten en zeker 2/3 x verspreid over de dag waarbij hij het hele huis door 'tettert'.
Moeten we dit gedrag gewoon negeren (wat we al een paar weken doen) of zijn er andere oplossingen?

11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing